Журнальний стіл "Квадрат, чорний острів"
Цей вишуканий журнальний стіл поєднує в собі мінімалізм сучасного стилю та дикість природної текстури дерева. Глибокий чорний колір епоксидної смоли створює ефект "чорного острова", навколо якого відкривається унікальний малюнок деревини.
Стильна квадратна форма, металева основа з порошковим фарбуванням у тон стільниці, ідеально підійдуть як для домашнього інтер’єру, так і для офісних чи комерційних просторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | квадратна |
| Тип опор | 1 опора |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | натуральне дерево, Епоксидна смола |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 500 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 495 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴




