Журнальний стіл "Прямокутний, синій №1"
Поєднання натурального дерева та епоксидної смоли насиченого блакитного кольору створює ефект водної стихії, що м’яко огортає деревину, ніби хвиля береги.
Прямокутна форма надає столу практичності, а металевий білий каркас забезпечує надійну опору та сучасний вигляд. Він ідеально впишеться як у лофт-простір, так і в мінімалістичний інтер'єр, додаючи тепла й свіжості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | 1 опора |
| Колір | Синій |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | натуральне дерево, Епоксидна смола |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1085 мм |
| Глибина столика | 525 мм |
| Висота столика | 640 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴










