Журнальний стіл "Овальний, блакитний острів №2" — гармонія природи та сучасного стилю.
Цей стіл ніби створений для того, щоб додати у ваш інтер’єр легкості, простору та відчуття спокою.
Стільниця з натурального дерева, поєднана з блакитною епоксидною смолою — як береги і море
Біла металева основа — легка, але міцна, додає сучасного акценту
Кожен стіл — унікальний, створений вручну з увагою до кожної деталі
Ідеально пасуватиме до світлого інтер’єру, мінімалістичного простору або затишної лаунж-зони
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | овальна |
| Тип опор | 1 опора |
| Стиль виконання | Модерн |
| Колір каркасу | Білий |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | натуральне дерево, Епоксидна смола |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1085 мм |
| Глибина столика | 525 мм |
| Висота столика | 640 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴











