Журнальний стіл "Коло, теракотовий №1" — це витончене поєднання натурального дерева та епоксидної смоли. Стільниця у вигляді ідеального кола оздоблена унікальним художнім візерунком, що нагадує стилізовану квітку або хвилю, створену з чергування дерев’яних вставок і теракотових сегментів.
Теплі відтінки дерева гармонійно поєднуються з насиченим теракотовим фоном, створюючи естетично довершений акцент у будь-якому інтер'єрі. Металева основа кольору матового золота забезпечує стійкість і додає меблеві елегантності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора |
| Стиль виконання | Модерн |
| Колір каркасу | Золотий |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | натуральне дерево, Епоксидна смола |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 600 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 495 мм |
| Товщина стільниці | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴







