Дитячі санчата "Експрес" підійдуть для дітей вагою до 100 кг. Каркас металевий, сидіння виготовлене з міцних порід дерева. Доступні кольори: хакі, бордо текстура, бордо, бірюза, фуксія, білий У комплекті з санками (ПОВНА КОМПЛЕКТАЦІЯ): - тяговий ремінь, який надійно закріплений на рамі; - міцний ремінь безпеки для додаткової фіксації дитини; - Знімна спинка - ручка-штовхач (фіксується у зручному положенні) Додатково ви можете придбати аксесуари для санок Експрес.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Вікова група | Від 2 років |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Особливості | Ручка-штовхач, Знімна спинка, Мотузка, Ремені безпеки |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Довжина | 92 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 26 см |
| Маса | 6.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 785 ₴






