Як важливо забезпечити комфортні умови для наших вихованців, адже саме висота розташування посуду забезпечує правильне положення тварини під час їди. Найоптимальнішим вважається розміщення на рівні грудей. Для забезпечення комфорту вашого собаки під час їди, пропонуємо нову модель годівниці від Джека.
Вихованці маленькі породи вихованців (зростання 40 см, вага 4-10кг), німецький шпіц, мексиканська гола собака і т.п.
Представляємо Вам Годівницю від Джека модель №6 L. Це стильний, стійкий та простий в експлуатації аксесуар для вашого вихованця, виготовлений з екологічних матеріалів високої якості. Годівниця стане чудовим та функціональним доповненням вашого інтер'єру. Колірна гама з п'яти різних кольорів (Білий, Коричневий, Графіт, Хакі та Чорний) допоможе вам визначитися з вибором.
Висота миски від підлоги 22 см
Зріст собаки від 40 см у загривку
Внутрішній розмір миски 19 см
Миска: нержавіюча сталь 1250 мл
Металевий корпус годівниці пофарбований порошковою фарбою. Миски в годівниці виготовлені із сталі високої якості, їх дуже просто поміняти та мити.
Годівниця від Джека модель №6 L упакована в ящик із габаритними розмірами 47х23х22 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Годівниця |
| Вид | Інтер'єрна годівниця |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 1.25 л |
| Особливості | З підставкою |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Виробник | 10 цент від Джека |
| Розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 220 мм |
- Ціна: 1 522 ₴




