Стілець "Штиль" - ідеальний вибір для риболовлі та кемпінгу. Виготовлений зі сталевої труби діаметром 20 мм і товщиною стінки 1 мм, з полімерним покриттям для додаткової міцності і захисту від корозії. Сидіння виготовлене з тканини "Оксфорд 600D", яка відзначається високою міцністю і зносостійкістю. Цей стілець легкий і зручний для перенесення, ідеально підходить для використання на природі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 430 мм |
| Глибина стільця | 380 мм |
| Висота сидіння стільця | 350 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 680 мм |
| Вага | 2.8 кг |
| Колір | Камуфляж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴




