Розкладачка “Стандарт” – зручна, практична та «просторна» розкладачка, в розкладеному вигляді габарити складають: 370х680х2000 мм. Завдяки таким розмірам ви зможете максимально комфортно провести час на дачі або на природі, а також розкладачка зможе стати додатковим спальним місцем у приміщенні за потреби. Сталева конструкція труб діаметром 25мм та 16мм гарантує міцність, відмінну зносостійкість та тривалий термін служби.
Завдяки складній конструкції розкладачки "Стандарт", розміри якої в складеному вигляді 1000х680х110 мм, ви зможете легко транспортувати розкладачку в багажнику авто або зберігати його в місцях з обмеженим простором.
ТМ VITAN – виробник із досвідом понад 12 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 7.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | Сталева труба Ø25мм, Ø16мм, товщина стінки 1 мм, з полімерним покриттям |
| Додаткова інформація | Розмір лежачого місця, мм: 1940х630 |
| Габарити виробу | Габарити в розкладеному вигляді, см: (В. Ш. Д) 370х680х2000. Габарити в складеному вигляді, мм: (В. Ш. Т.) 1000х680х110. |
| Допустиме навантаження, кг | 120 |
| Вага (кг) | 7.3 |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Основа спального місця розкладачки | Оксфорд 600D |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Довжина: | 1940 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 370 мм |
| Висота в складеному вигляді | 1000 мм |
| Довжина в складеному вигляді | 110 мм |
| Ширина в складеному вигляді | 680 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 577 ₴






