Стійкий складаний стілець для будь-якого виду відпочинку.
Зручний та міцний. Матеріал сидіння – тканина "Оксфорд 600D".
Компактно складається, легко поміщається у туристичну сумку.
Купити стілець Рибак Економ Ви можете в інтернет-магазині Вітан за найдоступнішою ціною.
TM VITAN – український виробник з досвідом понад 12 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Ширина стільця | 340 мм |
| Глибина стільця | 280 мм |
| Висота сидіння стільця | 380 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴



