Вмістка підставка під взуття - виріб, який стане обов'язковою частиною вашої оселі. Це не лише практичний елемент для організації вашого взуття, але і стильний додаток до вашого інтер'єру.
Підставка має дві металеві полиці для взуття, які виконані в білому кольорі. М'яке сидіння можете використовувати як підставку для сумок, або як місце для сидіння. Металевий каркас конструкції дуже міцний та надійний. М'яка частина виконана в блакитному кольорі тканини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Колір | Блакитний |
| Виробник | Treeland |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 450 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | сталь покрита порошковою фарбою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | Металевий профіль: 10/10 мм |
| Додаткова інформація | Відстань між поличок: 180 мм |
| Габарити виробу | (Д/Ш/В): 600/300/450 мм; |
| Вага (кг) | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 483 ₴





