Підставка металева під квіти "Вашингтонія" - це елегантний та стильний аксесуар для вашого інтер'єру, який додає легкість та свіжість.
Квіти – елемент створення затишку та краси у вашому будинку. З нашими підставками для квітів, більше не доведеться шукати вільне підвіконня для нової квітки. Завдяки металевій підставці, ви зможете розмістити квіти у будь-якому куточку вашого будинку.
Каркас виконаний в кольорі графіт, елементи натурального дерева, використані у дизайні, надають підставці неповторний характер та природну привабливість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Treeland |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка для рослин |
| Матеріал | Сталь покрита порошковою фарбою |
| Місце експлуатації | Будинок, Сад, Вулиця/ділянка, Дача |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Вага підставки | 1.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | Металевий профіль: 10/10 мм |
| Додаткова інформація | Конструкція не розбірна |
| Габарити виробу | Висота/діаметр: 350/300 мм; Габарити упаковки (Д/Ш/В): 315/315/360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 981 ₴




