Вмістка підставка під взуття з використанням натурального дерева - виріб, який стане обов'язковою частиною вашої оселі, ідеально підходить для ефективного зберігання та виставлення ваших улюблених пар взуття.
Підставка має дві металеві полиці для взуття, які виконані в кольорі графіт. Поличку з натурального дерева ви можете використовувати як підставку для сумок, або як місце для сидіння. Металевий каркас конструкції міцний та надійний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Колір | Графіт |
| Виробник | Treeland |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Висота | 448 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | сталь покрита порошковою фарбою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | Металевий профіль: 15/15 мм |
| Додаткова інформація | Відстань між поличок: 170 мм |
| Габарити виробу | (Д/Ш/В): 600/260/448 |
| Допустиме навантаження, кг | 100 |
| Вага (кг) | 7.3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 607 ₴




