Підставка металева під квіти "Мирт" - це елегантний та витончений аксесуар, який привнесе нотку свіжості у ваш інтер'єр.
Квіти в горщиках – елементи створення затишку та краси у вашому будинку. З нашими підставками для квітів, більше не доведеться шукати вільне підвіконня для нової квітки. Завдяки високій металевий підставці, ви зможете розмістити квіти у будь-якому куточку вашого будинку.
Каркас виконаний в кольорі графіт, основа з натурального дерева має круглу форму. Можна комбінувати з низькими підставками,і отримати неперевершену композицію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Treeland |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка для рослин |
| Матеріал | Сталь покрита порошковою фарбою |
| Місце експлуатації | Будинок, Сад, Вулиця/ділянка, Дача |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Вага підставки | 3.5 кг |
| Колір | Графіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | Металевий профіль: 10/10 мм, з полімерним покриттям |
| Додаткова інформація | Висота до стільниці: 475 мм |
| Габарити виробу | Габарити упаковки (Д/Ш/В): 500/500/530 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴




