Журнальний стіл "Радде" виконаний у сучасному стилі ЛОФТ. Має не тільки оригінальний дизайн, а й практичність, функціональність та простоту конструкції. Невелика вага столу полегшить його переміщення у кімнаті. Стільниця виготовлена з ДСП з односторонньою ламінацією. Нестандартне рішення ніжок у вигляді скоб з металевої труби стане прекрасним доповненням до вашого інтер'єру. Кабо-Верде та дуб Античний.Розмір 1000*600 мм.
Каркас - міцний метал з полімерним покриттям (порошкове фарбування), висота ніжок до стільниці 440 мм. Каркас може бути виготовлений у двох кольорах: чорний і білий.
Наявність - якщо обраного товару немає, компанія виготовить виріб у найкоротші терміни!
Приємних покупок у магазині TreeLand!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Treeland |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стиль виконання | Лофт |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 460 мм |
| Вага столика | 9.6 кг |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Кабо-Верде |
| Обсяг товару, м3 | 0.116 |
| Матеріал виготовлення | Стільниця: Ламінована плита ДСП 16 мм |
| Каркас | Труба Ø16 мм, товщина стінки 1мм, з полімерним покриттям |
| Габарити виробу | Габарити стільниці, мм: 1000 x 600/ Висота до стільниці, мм: 454 / Габарити упаковки, мм: 650 х 1050 х 170 |
| Довжина, мм | 1000 |
| Висота, мм | 454 |
| Ширина, мм | 600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 043 ₴



