Табурет для кухні та будинку. Каркас виконаний з металу, який забезпечує високі характеристики міцності, що істотно продовжить термін його експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Графіт |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина табуретки | 350 мм |
| Висота табуретки | 438 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Графіт |
| Обсяг товару, м3 | 0.054 |
| Матеріал виготовлення | Ламінована плита ДСП товщ. 16 мм |
| Каркас | Сталева труба Ø20мм, товщина стінки 1мм, з полімерним покриттям. |
| Додаткова інформація | Розмір сидіння, мм: 300х300. Висота до сидіння, мм: 438 |
| Габарити виробу | (В.Ш.Д) 438х350х350 мм, в упакованому вигляді 440х350х350 мм |
| Допустиме навантаження, кг | 100 |
| Вага (кг) | 2.3 |
| Країна | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 527 ₴



