Стілець Драбина від ТМ Вітан — незамінна річ у господарстві. Конструкція виготовлена із сталевої труби діаметром 16мм, з полімерним покриттям. Сидіння та сходи виготовлені з ламінованої плити МДФ. Стілець «Драбина» незамінний у домашньому господарстві — піднятися високо, чи то заміна лампи чи необхідність повісити на стіну картину. Конструкція трансформується в невелику драбинку, що дає можливість з легкістю піднятися нагору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Антрацит |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркаса (опор) | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | "Антрацит" |
| Обсяг товару, м3 | 0.069 |
| Матеріал виготовлення | Ламінована плита МДФ товщ. 16 мм |
| Каркас | Сталева труба Ø16мм, товщина стінки 1мм, з полімерним покриттям |
| Додаткова інформація | Розмір сидіння, мм (ширина, глибина): 300х240, Розмір сходів, мм: 240х120. Висота до сидіння/східців мм: 645/390/185 |
| Габарити виробу | Габарити у розкладеному вигляді, мм: (В.Ш.Д) 645х310х685. Габарити у складеному вигляді, мм: (В.Ш.Д) 645х310х350. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 891 ₴




