Стілець Vitan "Режисер" з м'якою полицею - ідеальний вибір для риболовлі та відпочинку. Виготовлений з високоякісних матеріалів із використанням міцної труби діаметром 25 мм, цей стілець є надійним і довговічним. Він забезпечує комфортне сидіння завдяки ергономічній конструкції. Крім того, у конструкції стільця передбачені місткі кишені, що дозволяють зручно зберігати необхідні риболовні принади та інші аксесуари. Матеріал оббивки - оксфорд в кольорі шоколад, що робить його стильним і привабливим виглядом для відпочинкової зони.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Матеріал спинки | Oxford 600D |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Колір відшива: "шоколад" |
| Обсяг товару, м3 | 0.059 |
| Матеріал виготовлення | Подвійна тканина "Оксфорд 600D" |
| Каркас | Сталева труба Ø25мм та Ø16мм, товщина стінки 1мм, з полімерним покриттям |
| Додаткова інформація | Розмір сидіння, мм (ширина, глибина): 460х430. Висота до сидіння, мм: 430 |
| Габарити виробу | Габарити у розкладеному вигляді, мм: (висота, ширина/(з полицею), довжина) 840х500/730х530. Габарити у складеному вигляді, мм: (В.Ш.Т.) 840х500х130. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 677 ₴







