Якщо ви зібралися в дальню дорогу (командування, подорож) або просто на природу, при цьому вам потрібен зручний і простий стульчик для відпочинку, однак питання вільного місця стоїть критично. У такому випадку, на виході зі сложившейся ситуації стане спеціальний стульчик «Тренога», розроблений фахівцями меблевого дизайну ТМ «Вітан».
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Вага | 1.2 кг |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг товару, м3 | 0.003 |
| Матеріал виготовлення | Тканина «Оксфорд 600D» в два шари з ущільнювачем |
| Каркас | Сталева труба Ø19мм, товщина стінки 1,2мм, з полімерним покриттям |
| Додаткова інформація | Габарити сидіння, мм: 320х310, Висота до сидіння, мм: 410 |
| Габарити виробу | Габарити у розкладеному вигляді, мм (ВхШхД):460х290х260 Габарити у складеному вигляді, мм: 570х125х75. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴





