Стійкий складаний стілець для будь-якого виду відпочинку.
Зручний та міцний, посилені труби діаметром 25 мм.
Матеріал сидіння – тканина тканина "Оксфорд"
Компактно складається, легко поміщається у туристичну сумку.
Зручний та міцний, посилені труби діаметром 25 мм.
Матеріал сидіння – тканина тканина "Оксфорд"
Компактно складається, легко поміщається у туристичну сумку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.2 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити виробу | Габарити в розкладеному вигляді, см: (В. Ш. Д) 410х395х335. Габарити в складеному вигляді, мм: (В. Ш. Т.) 520х390х55. |
| Додаткова інформація | Розмір сидіння, мм (ширина, глибина): 300х335. Висота до сидіння, мм: 410 |
| Каркас | Сталева труба Ø25мм, товщина стінки 1 мм, з полімерним покриттям. |
| Матеріал виготовлення | Тканина «Оксфорд 600D» в один шар |
| Обсяг товару, м3 | 0.012 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴





