Стілець «Економ» зі спинкою від ТМ «Vitan» - необхідне придбання, комфортабельний та практичний, такий стілець має бути у кожній родині. Даний виріб має ряд переваг: простота в експлуатації (легкий, компактний), металевий каркас (сталеві трубки діаметром 16 мм), елегантний зовнішній вигляд і звичайно прийнятна ціна. Вага стільця «Економ» зі спинкою не перевищує 1,9 кг, а отже, проблем із транспортуванням та його зберіганням не виникне. Купити стілець ви можете у магазині «Vitan».
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.9 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити виробу | Габарити в розкладеному вигляді, см: (В. Ш. Д) 700х370х330. Габарити в складеному вигляді, мм: (В. Ш. Т.) 500х380х70. |
| Додаткова інформація | Розмір сидіння, мм (ширина, глибина): 280х280. Висота до сидіння, мм: 400 |
| Каркас | Сталева труба Ø16мм з полімерним покриттям. |
| Матеріал виготовлення | Тканина «Оксфорд 600D» в один шар |
| Обсяг товару, м3 | 0.012 |
| Колір виробу | Забарвлення тканин: "Ками" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398 ₴






