Розкладачка «Компакт» ідеально підійде для любителів кемпінгу. Вона повністю розбирається і складається в компактну транспортувальну сумку. Зібрати розкладачку «Компакт» зможе кожен, швидко та легко – в комплекті є детальна інструкція для складання.
- Розмір лежачого місця, мм (ширина, довжина) 720*1950
- Габарити в розкладеному вигляді, мм: (Ст. Ш.Д) 255*770*2000 &lbsp;
- Габарити у складеному вигляді (сумка), мм: 320*250*900
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Колір | Синій |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Вага | 8.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.7 кг |
| Основа спального місця розкладачки | Оксфорд 600D |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Габаритні розміри в розкладеному вигляді | |
| Висота | 255 мм |
| Довжина: | 2000 мм |
| Комплектація | |
| Подушка для відпочинку | True |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 320 мм |
| Довжина в складеному вигляді | 250 мм |
| Ширина в складеному вигляді | 900 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 452 ₴





