Дитячі санчата Малюк підійдуть для дітей вагою до 70 кг. Габарити санок найменші з усієї колекції від ТМ Vitan.
Колір санок - чорний, каркас металевий, сидіння виконане з міцних порід дерева, пофарбоване в помаранчевий колір.
У комплекті з санками: - тяговий ремінь , який надійно закріплений на рамі;
— міцний ремінь безпеки, для додаткової фіксації дитини;
— спинка знімна
Додатково ви можете придбати аксесуари для санок Малюк у нашому інтернет магазині:
— ручка-штовхач (фіксується в зручному положенні)
— Утеплений конверт з флісу/хутра
— Муфта/Варежки для рук
Ручка та спинка знімні, тому санки підійдуть для катання на гірках.
Дитячі санки від ТМ Vitan — це відмінне поєднання стильного дизайну, надійної якості, комфорту та безпеки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Особливості | Знімна спинка, Мотузка, Ремені безпеки |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Маса | 2.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | черный |
| Обсяг товару, м3 | 0.054 |
| Матеріал виготовлення | Сидіння: дерев'яні планки з дуба/вільхи, пофарбовані |
| Каркас | Полози круглі Ø25мм, сталева труба Ø20, Ø16 мм з полімерним покриттям. |
| Додаткова інформація | У комплект входять: — тяговий ремінь довжиною 2500 мм; ширина 25 мм — знімна спинка (розмір: 350х390х270мм, вага: 0,6 кг); — ремінь безпеки. |
| Габарити виробу | 745/407/210 |
| Допустиме навантаження, кг | 70 |
| Довжина, мм | 745 |
| Висота, мм | 210 |
| Довжина (сидіння), мм | 550 |
| Ширина (сидіння), мм | 220 |
| Ширина, мм | 407 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 106 ₴



