
Журнальний столик лофт Treeland Радде Аляска (стільниця 1000х600 мм)
2 043 ₴
- В наявності
- Код: 4010096
+380 (96) 222-34-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Журнальний стіл "Радде" виконаний у сучасному стилі ЛОФТ. Має не тільки оригінальний дизайн, а й практичність, функціональність та простоту конструкції. Невелика вага столу полегшить його переміщення у кімнаті. Стільниця виготовлена з ДСП з односторонньою ламінацією. Нестандартне рішення ніжок у вигляді скоб з металевої труби стане прекрасним доповненням до вашого інтер'єру. Кабо-Верде та дуб Античний.Розмір 1000*600 мм.
Каркас - міцний метал з полімерним покриттям (порошкове фарбування), висота ніжок до стільниці 440 мм. Каркас може бути виготовлений у двох кольорах: чорний і білий.
Наявність - якщо обраного товару немає, компанія виготовить виріб у найкоротші терміни!
Приємних покупок у магазині TreeLand!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Treeland |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 440 мм |
| Максимальна висота регульованого столика | 440 мм |
| Мінімальна висота регульованого столика | 440 мм |
| Максимальна довжина стільниці розкладного столика | 1000 мм |
| Мінімальна довжина стільниці розкладного столика | 1000 мм |
| Вага столика | 11 кг |
| Додаткові характеристики столика | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 043 ₴


