Пуф для вашого офісу, квартири, будинки — ідеальне поєднання практичного стилю та лаконічності. Даний пуф є комфортним як для офісів, салонів, фотостудій, так і для кафе та маленьких затишних кав'ярень, для маленьких квартир. Він практичний та зручний у використанні. Завдяки своєму оригінальному дизайну пуф впишеться у будь-який куточок вашого приміщення. Він не займе багато місця, але з легкістю помістить на собі від одного до п'яти чоловік. Тому ідеально підходить як для салонів краси, офісів, залів очікування, студій так і для домашнього використання.
Каркас: сталевий Профіль 15* 15 з полімерним покриттям (порошкове фарбування), висота: 480 мм.
Сидіння: основа - плита ДСП, м'яка частина і тканина Дралон (у 6 кольорах). Якісні колеса дозволяють легко засувати пуф під столом або переміщати його по кімнаті.
Приємних покупок у магазині TreeLand!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | сталева профільна труба |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Наявність спинки | Ні |
| Виробник | Вітан |
| Кількість посадочних місць | 5 |
| Колір | Бежевий |
| Тип опор | Коліщата |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Зрістові стільці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг товару, м3 | 0.141 |
| Матеріал виготовлення | Сидіння — тканина "кота"; Каркас — металева конструкція |
| Каркас | Профільна труба 15х15 мм |
| Габарити виробу | Габарити без упаковки: (ДхШхВ) 400х400х480; габарити упаковки (ДхШхВ) 510х530х520 |
| Допустиме навантаження, кг | 130 |
| Вага (кг) | 20 |
| Довжина, мм | 400 |
| Висота, мм | 480 |
| Ширина, мм | 400 |
| Толщина металла, мм | 1.2 |
| Габаритні розміри стільчика | |
| Ширина стільчика | 400 мм |
| Глибина стільчика | 400 мм |
| Висота сидіння стільчика | 480 мм |
| Висота стільчика з урахуванням спинки | 480 мм |
| Габаритні розміри табуретки | |
| Ширина табуретки | 400 мм |
| Глубина табуретки | 400 мм |
| Высота табуретки | 480 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Ніжки | метал |
| Оббивний матеріал | |
| Чохол сидіння | тканина |
| Чохол спинки | тканина |
- Ціна: 6 388 ₴





