Практичний та доступний табурет "Стандарт" з м'якою кришкою стане незамінним для вашого будинку. Міцний сталевий каркас з полімерним покриттям буде служити довго, м'яка основа сидіння зробить використання. табурету максимально комфортним. На вибір цей виріб представлений у двох nbsp; варіантах: Бежевий та Сірий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | кухонний табурет |
| Форма сидіння | кругла |
| Колір | Сірий |
| Розмір сидіння | 300х300 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина табуретки | 350 мм |
| Висота табуретки | 460 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴



