Стул барний "Сумах"- це оригінальна і нестандартна модель високого стільця. Він складається з надійного цільнозварного каркасу пофарбованого порошковою фарбою та сидіння з ламінованого ДСП. На стільці є підставка для ніг, яка знаходиться на оптимальній висоті, що забезпечує зручність людини, що сидить. Це міцна, надійна та оригінальна модель стільця, яка підійде для будь-якого інтер'єру.
Каркас: сталевий профіль 25*25 з полімерним покриттям (порошкове фарбування), висота : 710 мм.
Сидіння: ламінована плита ДСП 300*300 мм представлено в трьох кольорах: Аляска, Дуб Античний і Кабо-Верде.
Наявність - якщо обраного товару немає в наявності, компанія виготовить виріб у найкоротший термін!
Приємних покупок у магазині TreeLand!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | табурет |
| Форма сидіння | квадратна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 710 мм |
| Висота сидіння стільця | 710 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина стільця | 300 мм |
| Глибина стільця | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 279 ₴



