Комплект «Омбет» може стати в нагоді і створити затишок у кожному будинку. Він є комплектом з двох столиків різних розмірів, які можна використовувати так, як забажає господар: як підставку для напоїв і солодощів при перегляді фільму, як робочий столик для ноутбука. Цей елемент меблів точно стане незамінним і улюбленим у Вашому будинку.
Сидіння - ламінована плита ДСП 32 мм, представлена трьох кольорах: Аляска, Кабо-Верде та дуб Античний. Великий столик розмір 350*480 мм, маленький столикрозмір 285*420 мм.
Каркас - міцний метал з полімерним покриттям (порошкове фарбування), профіль 25*25 мм, висота ніжок до сидіння 600 та 450 мм. Каркас може бути виготовлений у двох кольорах: чорний і білий.
Наявність - якщо обраного товару немає, компанія виготовить виріб у найкоротші терміни!
Приємних покупок у магазині TreeLand!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Treeland |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Додаткові характеристики столика | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Габаритні розміри столика | |
| Вага столика | 12 кг |
| Довжина столика | 350 мм |
| Глибина столика | 480 мм |
| Висота столика | 600 мм |
| Максимальна висота регульованого столика | 600 мм |
| Мінімальна висота регульованого столика | 450 мм |
| Максимальна довжина стільниці розкладного столика | 350 мм |
| Мінімальна довжина стільниці розкладного столика | 285 мм |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Комплектація столика | |
| Додатковий столик | 1 шт. |
- Ціна: 3 007 ₴




