Стілець обідній «Бурміс» цікава модель, має зручне сидіння, красиву спинку та нестандартний каркас у вигляді букви Z. Стілець не тільки доповнить обідній стіл, але й зробить свій внесок у завершення декорування їдальні, кухні, готельного номера або ресторану.
Каркас: сталевий профіль 25*25 з полімерним покриттям (порошкове фарбування), висота: 845 мм.
Сидіння: ламінована плита ДСП 350*360 мм, представлене в трьох кольорах: Аляска, Дуб Античний і Кабо-Верде.
Наявність - якщо обраного товару немає, компанія виготовить виріб у найкоротші терміни!
Приємних покупок у магазині TreeLand!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 385 мм |
| Глибина табуретки | 350 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.1 |
| Габарити виробу | мм: 360х350х845 |
| Додаткова інформація | Висота до сидіння 460 мм |
| Каркас | Профільна труба 25х25х1,2 мм |
| Матеріал виготовлення | Ламінована плита ДСП 350х360х16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 441 ₴





