Санки Торнадо Лайт орієнтовані на дорослих та дітей. Допустиме навантаження - 100 кг. Дана модель маневрена, швидкісна, з посиленим каркасом. Сидіння виконане з міцних порід дерева.
Каркас санок металевий, колір - сірий.
У комплекті: тяговий ремінь, який надійно закріплений на рамі.
Санки Торнадо Лайт це відмінне поєднання стильного дизайну, надійної якості. , комфорту та безпеки.
TM VITAN — український виробник з досвідом понад 12 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Особливості | Мотузка |
| Колір | Сірий |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 99 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 27 см |
| Маса | 6.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Сірий металік |
| Обсяг товару, м3 | 0.163 |
| Матеріал виготовлення | Сидіння: дерев'яні планки з ясена, пофарбовані |
| Каркас | Полози круглі Ø32мм, сталева труба 30х15 мм, 30х10 мм (товщина стінки 1 мм) з полімерним покриттям. |
| Додаткова інформація | У комплект входять: - тяговий ремінь (довжина 2500 мм, ширина 30 мм); ремінь безпеки. |
| Габарити виробу | 990/460/280 |
| Довжина, мм | 990 |
| Висота, мм | 280 |
| Довжина (сидіння), мм | 550 |
| Ширина (сидіння), мм | 220 |
| Ширина, мм | 460 |
| Толщина металла, мм | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 382 ₴





