Дитячі санки Снігур Міні підійдуть для дітей вагою до 60 кг.
Колір санок - фіолетовий, каркас металевий, сидіння виконане з міцних порід дерева.
У комплекті з санками: - тяговий ремінь , який надійно закріплений на рамі;
— міцний ремінь безпеки, для додаткової фіксації дитини;
— спинка знімна
Додатково ви можете придбати аксесуари для санок Снігур Міні в нашому інтернет магазині shop.vitan.in .ua :
— ручка-штовхач (фіксується в зручному положенні)
— Утеплений конверт з флісу/хутра
— Муфта/Варежки для рук
Ручка та спинка знімні, тому санки підійдуть для катання на гірках.
Дитячі санки від ТМ Vitan - це відмінне поєднання стильного дизайну, надійної якості, комфорту та безпеки. > TM VITAN — український виробник із досвідом понад 12 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Особливості | Знімна спинка, Мотузка, Ремені безпеки |
| Колір | Фіолетовий |
| Розміри | |
| Маса | 4.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | фіолетовий |
| Матеріал виготовлення | Сидіння: дерев'яні планки з ясена. |
| Каркас | Плоскі полози 30х15мм, труба 30х15мм, ø20мм, труба ø16мм |
| Додаткова інформація | В комплект входить: - тяговий ремінь довжиною 2500 мм; ширина 25 мм - знімна спинка (розмір: 350х390х270 мм, вага спинки: 0,6 кг). Додатково, до санкам можна придбати знімну ручку-штовхач - |
| Габарити виробу | 840/460/300 |
| Довжина, мм | 840 |
| Висота, мм | 300 |
| Ширина, мм | 460 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 357 ₴




