Дитячі санки Експрес підійдуть для дітей вагою до 100 кг.
Каркас металевий, сидіння виконане з міцних порід дерева.
Доступні кольори: хакі, бордо текстура, бордо, бірюза, фуксія, білий
У комплекті з санками (ПОВНА КОМПЛЕКТАЦІЯ):
— тяговий ремінь, який надійно закріплений на рамі;
— міцний ремінь безпеки, для додаткової фіксації дитини;
— знімна спинка
— ручка-штовхач (фіксується в зручному положенні)
Додатково ви можете придбати аксесуари для санок Експрес у нашому інтернет магазині shop.vitan.in.ua :
— Утеплений конверт із флісу/хутра
— Муфта Ручки і спинка знімні, тому санки підійдуть для катання на гірках.
Дитячі санки Експрес - це відмінне поєднання стильного дизайну, надійної якості, комфорту та безпеки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Вікова група | Від 2 років |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Особливості | Ручка-штовхач, Знімна спинка, Мотузка, Ремені безпеки |
| Розміри | |
| Довжина | 92 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 26 см |
| Маса | 6.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | бірюза |
| Обсяг товару, м3 | 0.079 |
| Матеріал виготовлення | Сидіння: дерев'яні планки з ясена. |
| Каркас | Плоскі полози 30х15мм, сталева труба 30х15мм, Ø20мм, Ø16 мм (товщина стінки 1 мм) з полімерним покриттям. |
| Додаткова інформація | У комплект входять: - тяговий ремінь довжиною 2500 мм; ширина 25 мм - знімна спинка (розмір: 675х390х300мм, вага спинки: 1,1 кг); - ручка-штовхач (розмір: 890х340х110 мм, вага ручки: 0,8 кг); - р |
| Габарити виробу | 920/450/260 |
| Довжина, мм | 920 |
| Висота, мм | 260 |
| Довжина (сидіння), мм | 550 |
| Ширина (сидіння), мм | 220 |
| Ширина, мм | 450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 785 ₴





