Дитячі санки Овен підійдуть для дітей вагою до 70 кг)
Каркас металевий, сидіння виконане з міцних порід дерева.
Доступні кольори: синій, зелений, бордо
У комплекті з санками: тяговий ремінь, який надійно закріплений на рамі;
— міцний ремінь безпеки, для додаткової фіксації дитини;
— знімна спинка
Додатково ви можете придбати аксесуари для санок Овен у нашому інтернет-магазині shop.vitan. in.ua :
— ручка-штовхач (фіксується в зручному положенні)
— Утеплений конверт з флісу/хутра
— Муфта/Варежки для рук
Ручка та спинка знімні, тому санки підійдуть для катання на гірках.
Дитячі санки Овен - це відмінне поєднання стильного дизайну, надійної якості, комфорту та безпеки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Особливості | Знімна спинка, Мотузка, Ремені безпеки |
| Колір | Бордовий |
| Розміри | |
| Маса | 3.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Бордовий |
| Обсяг товару, м3 | 0.084 |
| Матеріал виготовлення | Сидіння: дерев'яна планка з дуба/вільхи. |
| Каркас | Полози круглі Ø20 мм, сталева труба Ø20 мм, Ø16 мм з полімерним покриттям. |
| Додаткова інформація | В комплект входить: - тяговий ремінь довжиною 2500 мм; ширина 23 мм - знімна спинка (розмір: 350х390х270мм, вага спинки: 0,7 кг). Додатково, до санкам можна придбати знімну ручку-штовхач. |
| Габарити виробу | 800/410/210 |
| Довжина, мм | 800 |
| Висота, мм | 210 |
| Довжина (сидіння), мм | 550 |
| Ширина (сидіння), мм | 220 |
| Ширина, мм | 410 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 077 ₴




