Дитячі санки Шершень підійдуть для дітей вагою до 80 кг.
Колір санок — помаранчевий, каркас металевий, сидіння виконане з міцних порід дерева, планки пофарбовані в чорний колір.
У комплекті із санками:
- тяговий ремінь, який надійно закріплений на рамі;
- міцний ремінь безпеки, для додаткової фіксації дитини;
- знімна спинка;
- ручка-штовхач.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Особливості | Ручка-штовхач, Знімна спинка, Мотузка, Ремені безпеки |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Маса | 6.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Помаранчевий |
| Матеріал виготовлення | Сидіння: дерев'яна планка з дуба/вільхи. |
| Каркас | Полози круглі ø27мм, труба 30х15мм, ø20мм з полімерним покриттям |
| Додаткова інформація | В комплект входить: - тяговий ремінь довжиною 2500 мм; ширина 30 мм. - знімна спинка (розмір: 350х390х270мм, вага спинки: 0,6 кг). ручка-штовхач (розмір: 890х340х110мм, вага спинки: 0,8 кг) |
| Габарити виробу | 935/450/225 |
| Довжина, мм | 935 |
| Висота, мм | 225 |
| Ширина, мм | 450 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 168 ₴





