Санки Альфа орієнтовані на дорослих та дітей з допустимим навантаженням до 100 кг.
Дана модель маневрена, швидкісна, з посиленим каркасом. Сидіння - ламінована фанера.
Каркас санок металевий, колір - оранжевий.
У комплекті: тяговий ремінь, який надійно закріплений на рамі.
Дитячі санки від ТМ Vitan - це відмінне поєднання стильного дизайну, надійного якості, комфорту та безпеки.
Всі моделі сконструйовані з міцних та зносостійких матеріалів, розрахованих на тривалий термін експлуатації.
TM VITAN — український виробник з досвідом понад 12 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Особливості | Мотузка |
| Колір | Помаранчевий |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 114 см |
| Ширина | 46 см |
| Висота | 23 см |
| Маса | 5.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Помаранчевий |
| Матеріал виготовлення | сидіння - фанера ламінована |
| Каркас | Плоскі полози 30х15мм, труба 30х15мм, ø27мм,ø16мм |
| Додаткова інформація | - тяговий ремінь довжиною 2500 мм; ширина 30 мм. |
| Габарити виробу | 1135/460/225 |
| Довжина, мм | 1135 |
| Висота, мм | 225 |
| Ширина, мм | 460 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 769 ₴




