Новинка! Тепер Ви можете придбати в нашому магазині shop.vitan.in.ua не просто санки, а цілий комплект! Зручний, м'який і теплий матрац йде разом з санками Експрес
кольору фуксію.
Комплект розроблений з урахуванням останніх тенденцій сучасного дизайну та комфорту.
Внутрішня м'яка частина конверта складається з хутра, зовнішня виконана з якісної водонепроникної плащової тканини Оксфорд 210 Д.
Тканина Оксфорд 210 Д має водовідштовхувальну функцію, легко миється і не продувається.
Чохол має внутрішній прошарок з хутра.
До санок аксесуар кріпиться за допомогою зав'язок.
Розміри конверта: 250/300/670. Колір зовнішньої тканини — рожевий перламутр, колір хутра — бежевий.
У комплектацію входять: ремінь безпеки, тяговий ремінь, знімна спинка та ручка-штовхач, чохол ”Конверт”, муфта для рук. 100 кг. Габарити санок: 920х450х260 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Вікова група | Від 2 років |
| Особливості | Утеплений чохол, Муфта на ручку, Ручка-штовхач, Знімна спинка, Мотузка, Ремені безпеки |
| Колір | Рожевий |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 92 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 26 см |
| Маса | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Рожевий прламутр |
| Матеріал виготовлення | Сидіння: дерев'яні планки з ясена "Оксфорд 210 D" з водовідштовхувальним покриттям Наповнювач - овчина. |
| Каркас | Плоскі полози 30х15мм, сталева труба 30х15мм, Ø20мм, Ø16 мм (товщина стінки 1 мм) з полімерним покриттям. |
| Додаткова інформація | У комплект входять: - тяговий ремінь довжиною 2500 мм; ширина 25 мм - знімна спинка (розмір: 675х390х300мм, вага спинки: 1,1 кг); - ручка-штовхач (розмір: 890х340х110 мм, вага ручки: 0,8 кг); - р |
| Габарити виробу | Висота по спинці - 250 мм; Ширина в застебнутому стані - 300 мм; Довжина - 670 мм |
| Довжина, мм | 670 |
| Висота, мм | 250 |
| Ширина, мм | 300 |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 3 548 ₴






