Санки Скелетон орієнтовані на дорослих і дітей.
Допустиме навантаження - до 100 кг.
Дана модель маневрена, швидкісна, з посиленим каркасом.
Сидіння-ламінована вологостійка фанера.
Каркас санок металевий, колір - червоний.
У комплекті: тяговий ремінь, який надійно закріплений на рамі.
Санки від ТМ Vitan - це відмінне поєднання стильного дизайну, надійної якості, комфорту та безпеки.
Всі моделі сконструйовані із міцних та зносостійких матеріалів, розрахованих на тривалий термін експлуатації.
TM VITAN — український виробник з досвідом понад 12 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Вікова група | Від 5 років |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Особливості | Мотузка, Ремені безпеки |
| Колір | Червоний |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 101 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 32 см |
| Маса | 6.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | яскраво-червоний |
| Обсяг товару, м3 | 0.15 |
| Матеріал виготовлення | Сидіння - ламінована, вологостійка фанера (товщина - 9 мм). |
| Каркас | Полози 44х18мм, сталева труба 30х15мм, Ø16 мм, товщина стінки 1, 2 мм полімерним покриттям. Суцільнозварна конструкцію з незнімної спинкою. |
| Додаткова інформація | У комплект входять: - тяговий ремінь (довжина 2500 мм, ширина 30 мм); - ремінь безпеки. |
| Довжина, мм | 1010 |
| Висота, мм | 315 |
| Довжина (сидіння), мм | 640 |
| Ширина (сидіння), мм | 280 |
| Ширина, мм | 475 |
| Толщина металла, мм | 1.2 |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 689 ₴





