Дитячі санчата Лайка підійдуть для дітей вагою до 70 кг. Габарити санок найменші з усієї колекції від ТМ Vitan.
Колір санок — бордовий лак, каркас металевий, сидіння виконано з міцних порід дерева. Доступні кольори: зелений лак, бордовий лак, салатовий.
комплекті з санками:
- тяговий ремінь, який надійно закріплений на рамі;
- міцний ремінь безпеки, для додаткової фіксації дитини;
- знімна спинка
Додатково ви можете придбати аксесуари для санок Лайка в нашому інтернет магазині shop.vitan.in.ua :
— ручка-штовхач (фіксується в зручному положенні)
— Утеплений конверт із флісу/хутра
— Муфта/Варежки для рук
/> Ручка і спинка знімні, тому санки підійдуть для катання на гірках.
Дитячі санки від ТМ Vitan - це відмінне поєднання стильного дизайну, надійної якості, комфорту та безпеки. Всі моделі сконструйовані з міцних та зносостійких матеріалів , розрахованих на тривалий термін експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Колір | Бордовий |
| Розміри | |
| Маса | 3.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Бордовий |
| Обсяг товару, м3 | 0.059 |
| Матеріал виготовлення | Сидіння: дерев'яні планки з дуба/вільхи. |
| Каркас | Плоскі полози 30х15мм, сталева труба Ø20, Ø16 мм з полімерним покриттям. |
| Додаткова інформація | У комплект входять: - тяговий ремінь довжиною 2500 мм; ширина 25 мм - знімна спинка (розмір: 350х390х270мм, вага: 0,6 кг); - ремінь безпеки. Додатково, до санкам можна придбати знімну р |
| Габарити виробу | 750/400/200 |
| Довжина, мм | 750 |
| Висота, мм | 200 |
| Довжина (сидіння), мм | 550 |
| Ширина (сидіння), мм | 220 |
| Ширина, мм | 400 |
- Ціна: 1 084 ₴




