Дитячі санки Овен підійдуть для дітей вагою до 70 кг.
Каркас металевий, сидіння виконане з міцних порід дерева.
Доступні кольори: синій лак, зелений лак, бордо;
У комплекті з санками:
- тяговий ремінь, який надійно закріплений на рамі;
- міцний ремінь безпеки, для додаткової фіксації дитини;
- знімна спинка
Додатково Ви можете придбати аксесуари для санок Овен в нашому інтернет магазині shop.vitan.in.ua :
— ручка-штовхач (фіксується в зручному положенні)
— Утеплений конверт з флісу/хутра
— Муфта/Варежки для рук
Ручка і спинка знімні, тому санки підійдуть для катання на гірках.
Дитячі санки від ТМ Vitan - це відмінне поєднання стильного дизайну, надійної якості, комфорту та безпеки. на тривалий термін експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Санки-полозки |
| Матеріал | Метал |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Колір | Бордовий |
| Розміри | |
| Маса | 3.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Бордовий |
| Обсяг товару, м3 | 0.06 |
| Матеріал виготовлення | Сидіння: дерев'яна планка з дуба/вільхи. |
| Каркас | Полози круглі Ø25мм, сталева труба Ø20, Ø16 мм з полімерним покриттям. |
| Додаткова інформація | В комплект входить: - тяговий ремінь довжиною 2500 мм; ширина 25 мм - знімна спинка (розмір: 350х390х270мм, вага спинки: 0,7 кг). Додатково, до санкам можна придбати знімну ручку-штовхач. |
| Довжина, мм | 800 |
| Висота, мм | 210 |
| Довжина (сидіння), мм | 550 |
| Ширина (сидіння), мм | 220 |
| Ширина, мм | 410 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴




