
Журнальний столик лофт Treeland Джардін Кабо Верде (Стільниця 1000х600 мм)
3 882 ₴
- В наявності
- Код: 4010017
Журнальний столик «Джардін» — втілення мінімалістичного дизайну та природної краси матеріалів. Сталевий каркас робить конструкцію міцною і стійкою.
При всій брутальності, журнальний столик додасть домашній затишок в сучасний або індустріальний інтер'єр. Крім лофт-інтер'єру, виріб відмінно виглядатиме в обстановці стилів «мінімалізм» і «скандинавський».
Стільниця - ламінована плита ДСП, представлена в трьох кольорах: Аляска, Кабо-Верде та дуб Античний. Розмір 1000*600 мм.
Каркас - міцний метал з полімерним покриттям (порошкове фарбування), висота ніжок до стільниці 550 мм. Каркас може бути виготовлений у двох кольорах: чорний і білий.
Наявність - якщо обраного товару немає, компанія виготовить виріб у найкоротші терміни!
Приємних покупок у магазині TreeLand!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Treeland |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | 2 опори |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | сталь покрита фарбою |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 550 мм |
| Максимальна висота регульованого столика | 550 мм |
| Мінімальна висота регульованого столика | 550 мм |
| Максимальна довжина стільниці розкладного столика | 1000 мм |
| Мінімальна довжина стільниці розкладного столика | 1000 мм |
| Вага столика | 27 кг |
| Додаткові характеристики столика | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Кабо-Верде |
| Обсяг товару, м3 | 0.205 |
| Матеріал виготовлення | Стільниця - ДСП, каркас - металева конструкція |
| Каркас | Профільна труба: 50х50 мм, s1.2 мм |
| Додаткова інформація | Розбірна конструкція. Товщина стільниці - 34 мм |
| Габарити виробу | Габарити без упаковки: (ДхШхВ): 1000х600х550; габарити упаковки (ДхШхВ) 1050х650х300 мм |
| Довжина, мм | 1000 |
| Висота, мм | 550 |
| Ширина, мм | 600 |
| Обладнання коліщаток системою фіксації | Ні |
- Ціна: 3 882 ₴



