Табурет — невід'ємний елемент сучасного стильного інтер'єру! Це відмінне рішення як в малогабаритну квартиру, де на рахунку кожен метр, так і більш простору кухню-їдальню, адже це зручно, стильно і практично! Мінімалістичний та стильний дизайн підійде до будь-якого приміщення. А витончена форма та продуманий комфорт зробить його Вашим улюбленцем.
Сидіння - ламінована плита ДСП 32 мм, представлена в трьох кольорах : Аляска, Кабо-Верде та дуб Античний. Розмір 300*300 мм.
Каркас - міцний метал з полімерним покриттям (порошкове фарбування), профіль 25*25 мм, висота ніжок до сидіння 490 мм. Каркас може бути виготовлений у двох кольорах: чорний і білий.
Наявність - якщо обраного товару немає, компанія виготовить виріб у найкоротші терміни!
Приємних покупок у магазині TreeLand!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 490 мм |
| Глибина табуретки | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.9 |
| Висота, мм | 490 |
| Габарити виробу | Без упаковки: 300х300х490; габарити упаковки: 530х300х320 |
| Довжина, мм | 300 |
| Додаткова інформація | Товщина сидіння 34 мм |
| Допустиме навантаження, кг | 130 |
| Каркас | Профільна труба: 25х25 |
| Матеріал виготовлення | Сидіння - ДСП, каркас - металева конструкція |
| Обсяг товару, м3 | 0.051 |
| Толщина металла, мм | 1.2 |
| Колір виробу | Кабо-Верде |
| Ширина, мм | 300 |
- Ціна: 1 793 ₴



