Обідній стіл «Тис» можна поєднувати з лавами або стільцями на кухні або їдальні. Такий стіл прослужить Вам і Вашій родині багато років, приносячи радість і поєднуючи всіх членів Вашої родини.
Каркас виконаний з металу та пофарбований порошковою фарбою. Стільниця виконана з ламінованої ДСП.
Стільниця - ламінована плита ДСП, представлена в трьох кольорах: Аляска, Кабо-Верде та дуб Античний. Розмір 1400*600, 1400*800 та 1000*600 мм.
Каркас - міцний метал з полімерним покриттям (порошкове фарбування), висота ніжок до стільниці 790 мм. Каркас може бути виготовлений у двох кольорах: чорний і білий.
Наявність - якщо обраного товару немає, компанія виготовить виріб у найкоротші терміни!
Приємних покупок у магазині TreeLand!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 790 мм |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1400 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 790 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 790 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 29 |
| Висота, мм | 805 |
| Габарити виробу | Габарити без упаковки (ДхШхВ): 1400х600х805 мм; габарити упаковки (ДхШхВ): 1450х650х300 мм |
| Довжина, мм | 1400 |
| Додаткова інформація | Розбірна конструкція. Товщина стільниці 34 мм |
| Каркас | Профільна труба 50х50 мм |
| Матеріал виготовлення | Стільниця - ДСП; каркас - металева конструкція |
| Обсяг товару, м3 | 0.28 |
| Толщина металла, мм | 1.2 |
| Колір виробу | Аляска |
| Ширина, мм | 600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 316 ₴




