Стілець обідній «Шмідт» цікава модель, має зручне сидіння та гарну високу спинку. Стілець не тільки доповнить обідній стіл, але й зробить свій внесок у завершення декорування їдальні, кухні, готельного номера або ресторану.
Каркас: сталевий профіль 25*25 з полімерним покриттям (порошкове фарбування), висота: 1010 мм.
Сидіння: ламінована плита ДСП 350*400 мм, представлена в трьох кольорах: Аляска, Дуб Античний та Кабо-Верде.
Наявність - якщо обраного товару немає, компанія виготовить виріб у найкоротші терміни!
Приємних покупок у магазині TreeLand!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота табуретки | 470 мм |
| Глибина табуретки | 350 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | метал |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7.1 |
| Висота, мм | 1010 |
| Габарити виробу | Габарити стільця (ДхШхВ): 550х400х1010; габарити упаковки (ДхШхВ): 1040х460х70 |
| Довжина, мм | 550 |
| Додаткова інформація | Висота спинки: 1010 мм; габарити сидіння(ДхШхВ): 350х400х470 мм. |
| Допустиме навантаження, кг | 130 |
| Каркас | Профільна труба: 25х25 мм |
| Матеріал виготовлення | Спинка і сидіння - ДСП товщ. 16 мм; каркас - металева конструкція |
| Обсяг товару, м3 | 0.027 |
| Толщина металла, мм | 1.2 |
| Колір виробу | Кабо-Верде |
| Ширина, мм | 400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 673 ₴





