
Комплект ALUWOOD ТМ Vitan великий Стіл великий + 2 стільці
Ідеальне рішення для відпочинку
Складаний комплект меблів «ALUWOOD» від ТМ Вітан створений для максимального комфорту на природі. Набір надзвичайно зручно транспортувати завдяки міцному чохлу, він ідеально підійде для компанії під час подорожей, пікніків, риболовлі чи полювання.
| Комплектація | Стіл (1 шт.), стільці (2 шт.), чохол |
| Габарити столу (розкладений) | 660х640х660 мм |
| Габарити стільця (розкладений) | 380х300х255 мм |
| Каркас | Алюмінієва труба 20х15 мм |
| Матеріал стільниці | Ламінована вологостійка фанера (9 мм) |
| Вага в чохлі | 7 кг |
Особливості моделі
Забезпечує легкість конструкції та її високу надійність під час активної експлуатації.
Гарантує довговічність стільниці навіть при тривалому використанні на відкритому повітрі.
Дозволяє зі зручністю зберігати меблі та легко вмістити їх у багажник будь-якого авто.
🌿 Порада від Treeland
Після завершення відпочинку на природі, протріть стільницю та каркас від вологи або бруду перед тим, як складати їх у чохол. Це допоможе зберегти ідеальний стан фанери та алюмінію на багато років.
Часті запитання
Ні, у складеному вигляді в чохлі розмір комплекту становить лише 830х710 мм, тому він дуже компактний і легко поміщається в багажник.
Так, перемички стільниці виготовлені з ламінованої вологостійкої фанери, що надійно захищає їх від впливу вологи під час використання на природі.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТМ Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Склад комплекту | Стіл + стільці без спинки |
| Кількість стільців | 2 шт. |
| Матеріал стільниці | Вологостійка фанера |
| Матеріал сидіння | Фанера вологостійка |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 660 мм |
| Ширина столу | 640 мм |
| Висота столу | 660 мм |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 255 мм |
| Глибина стільця | 300 мм |
| Висота сидіння стільця | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Колір стільниці, сидінь, перемичок: "ясен" |
| Обсяг товару, м3 | 0.059 |
| Матеріал виготовлення | Стільниці, сидіння, перемички: Ламінована вологостійка фанера товщина 9 мм |
| Каркас | Алюмінієві профільні труби з полімерним покриттям, товщина стінки 1мм. |
| Додаткова інформація | У комплект входять: - Стіл «ALUWOOD великий» - 1 шт. - Стілець «ALUWOOD» - 2 шт. - Чохол для комплекту «ALUWOOD» -1 шт. |
| Габарити виробу | Стіл (В. Ш. Д) 660х640х660 мм Стілець (В. Ш. Д) 380х300х255 мм |
| Вага (кг) | 7 |
| Країна | Україна |
- Ціна: 5 399 ₴



