Стійкий складний стілець для будь-якого виду відпочинку. Міцний та зручний. Матеріал сидіння – Матеріал сидіння – надійна та практична тканина «Оксфорд 600D».
Компактно складається, легко вміщується в туристичний рюкзак.
- Габарити в розкладеному вигляді, мм: (В.Ш.Д) 390х320х350.
- Габарити у складеному вигляді, мм: (В.Ш.Т.) 500х350х50.
- Сталева труба Ø20мм, товщина стінки 1мм, з полімерним покриттям
- Тканина "Меланж" в один шар
- Розмір сидіння, мм (ширина, глибина): 320х350. Висота до сидіння, мм: 390
- Вага: 1,3 кг
- Допустиме навантаження: 90 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота стільця з урахуванням спинки | 390 мм |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Вага | 1.3 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Висота сидіння стільця | 390 мм |
| Колір | Сірий |
| Виробник | ТМ Vitan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 428 ₴





