Пуф для вашого офісу, квартири, будинки — ідеальне поєднання практичного стилю та лаконічності. Даний пуф є комфортним як для офісів, салонів, фотостудій, так і для кафе та маленьких затишних кав'ярень, для маленьких квартир. Він практичний та зручний у використанні. Завдяки своєму оригінальному дизайну пуф впишеться у будь-який куточок вашого приміщення. Він не займе багато місця, але з легкістю помістить на собі від одного до п'яти чоловік. Тому ідеально підходить як для салонів краси, офісів, залів очікування, студій так і для домашнього використання.
Каркас: сталевий Профіль 15* 15 з полімерним покриттям (порошкове фарбування), висота: 480 мм.
Сидіння: основа - плита ДСП, м'яка частина і тканина Дралон (у 6 кольорах).
Якісні колеса дозволяють легко засувати пуф під столом або переміщати його по кімнаті.
Наявність - якщо обраного товару немає, компанія виготовить виріб у найкоротші терміни!
Приємних покупок у магазині TreeLand!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 5 |
| Тип опор | Ніжки, Коліщата |
| Матеріал каркасу | алюмінієва профільна труба |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 410 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Висота | 480 мм |
| Вага | 21 кг |
- Ціна: 6 388 ₴




