Садова гойдалка «Вероніка» від ТМ Vitan стане улюбленим місцем для відпочинку Вашої родини. Модель гойдалки “Вероніка” може витримати навантаження до 220 кг. Металевий каркас з полімерним покриттям гарантує міцність та тривалий термін служби садової качелі. Основні труби каркаса мають діаметр 38 мм, товщина стінки 1,2 мм. Для кращої стійкості на ніжках встановлені насадки (заглушки), завдяки яким гойдалка більш стійка. Тент виконаний із водовідштовхувальної тканини, захистить Вас від сонця та дощу. Зовнішній вигляд моделі підійде до будь-якого заміського екстер’єру – фахівці ТМ Вітан підібрали оптимальні кольорові рішення. У весняно-літній період гойдалка буде гармонійно виглядати на присадибній ділянці або стане прекрасним доповненням Вашого відпочинку в саду. Основа сидіння – міцна тканина “Оксфорд 600D”. Чохли сидіня виготовлені з практичної та міцної тканини “Бязь голд” щільністю 125 г/м2. Для більш комфортного відпочинку сидіння наповнене синтепоном товщиною 80 мм. У садових гойдалках “Вероніка” сидіння не розкладається. Каркас качеля легко розбирається на окремі частини, це додаткова перевага гойдалки при зберіганні та транспортуванні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitan |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | 3-х місний розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | сталь покрита порошковою фарбою |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 38 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | синтепон |
| Обивний матеріал | Бязь |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 220 кг |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1910 мм |
| Глибина | 1155 мм |
| Висота | 1710 мм |
| Вага | 30 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1400 мм |
| Глибина сидіння | 510 мм |
| Ширина спинки | 1400 мм |
| Висота спинки | 510 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 948 ₴




