Як важливо забезпечити комфортні умови для наших вихованців, адже саме висота розташування посуду забезпечує правильне положення тварини під час їди. Найоптимальнішим вважається розміщення на рівні грудей. Для забезпечення комфорту вашого собаки під час їди, пропонуємо нову модель годівниці від Джека.
Вихованці великі породи собак (зростання 75см, вага 26-50 кг) японський акіта, сибірський хаски, мастиф і т.п.
Представляємо Вам Годівницю від Джека модель №6 XXXL . Це стильний, стійкий та простий в експлуатації аксесуар для вашого вихованця, виготовлений з екологічних матеріалів високої якості. Годівниця стане чудовим та функціональним доповненням вашого інтер'єру. Колірна гама з п'яти різних кольорів (Білий, Коричневий, Графіт, Хакі та Чорний) допоможе вам визначитися з вибором.
Висота миски від підлоги 45 см
Зріст собаки 75 см у загривку
Внутрішній розмір миски 25 см
Миска: нержавіюча сталь 2600 мл
Металевий корпус годівниці пофарбований порошковою фарбою. Миски в годівниці виготовлені із сталі високої якості, їх дуже просто поміняти та мити.
Годівниця від Джека модель №6 XXXL упакована в ящик із габаритними розмірами 59х46х27 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Годівниця |
| Вид | Інтер'єрна годівниця |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Великі, Гігантські |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 2.6 л |
| Особливості | З підставкою |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Виробник | 10 цент від Джека |
| Розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 450 мм |
- Ціна: 2 310 ₴




