Підставка металева під квіти "Монстера" - це стильний та сучасний аксесуар, який надасть вашому простору елегантність та неповторний шарм. З нашими підставками для квітів, більше не доведеться шукати вільне підвіконня для нової квітки. Підставка має висоту 750 мм. Завдяки підставці, ви зможете розмістити квіти у будь-якому куточку вашого будинку. Каркас виготовлений з металевого профілю в кольорі графіт. Підставка міцна та стійка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Treeland |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка для рослин |
| Матеріал | Сталь покрита порошковою фарбою |
| Місце експлуатації | Будинок, Сад, Вулиця/ділянка, Дача |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Місткість горщиків | 1 шт. |
| Вага підставки | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | Металевий профіль: 10/10 мм |
| Габарити виробу | Висота/діаметр: 750/250 мм; Габарити упаковки (Д/Ш/В): 270/270/750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 714 ₴




