Диван в стилі Лофт ТМ TreeLand можна використовувати як офісний і ресторанний варіант, для торгових приміщень і виставкових залів. Комплектуючи такими виробами громадське місце, ви можете не сумніватися у їхній довговічності та надійності. Він підходить для квартир-студій, великих міських апартаментів та заміських будинків. Завдяки компактності диван поміститися не тільки у вітальні, а й у кабінеті, спальні, їдальні, на кухні і навіть на просторому балконі або відкритій терасі.
Габарити каркасу: (в/ш/г) мм: 750 х 1900 х 750
Профіль труби: 40х20х1, 2мм, основа сидіння - смуга 4х20мм, перемички в спинці (7шт.) - труба 15х15х1, 2
М'яка частина: сидіння -3шт. вага 3-х штук - 5,4 кг наповнювач поролон 100, синтепон, тканина Коста. Подушка-3шт - вага 3-х штук -4,5 кг, наповнювач -холлофайбер, тканина Коста. Валік-2 шт. вага 2-х шт.- 0,8 кг, наповнювач -холлофайбер, тканина Коста.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Treeland |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | модульний |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Спосіб розкладання | не розкладається |
| Габаритні розміри | |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 90 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Опори | метал |
| Каркас дивану | металевий профіль |
| Підлокітник | металевий профіль |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні чохли | сидіння, спинки |
| Знімні подушки | сидіння, спинки |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивана | 190 см |
| Глибина дивана | 75 см |
| Основні атрибути | |
| Тип м'яких меблів | диван |
- Ціна: 19 954 ₴









