Стійкий складаний стілець для будь-якого виду відпочинку.
Зручний та міцний. Матеріал сидіння – тканина "Оксфорд 600D".
Компактно складається, легко поміщається у туристичну сумку.
Купити стілець Рибак Економ Ви можете в інтернет-магазині Вітан за найдоступнішою ціною.
TM VITAN – український виробник з досвідом понад 12 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вітан |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.1 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити виробу | Габариты в разложенном виде, мм: (В.Ш.Д) 380х340х280. Габариты в сложенном виде, мм: (В.Ш.Т.) 480х340х40. |
| Додаткова інформація | Розмір сидіння, мм (ширина, глибина): 280 х310. Висота до сидіння, мм: 380 |
| Каркас | Сталева труба Ø16мм з полімерним покриттям. |
| Матеріал виготовлення | Тканина «Оксфорд 600D» в один шар |
| Обсяг товару, м3 | 0.007 |
| Колір виробу | Забарвлення тканин: "Ками" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 ₴





